hakkımızda

Hakkımızda

Kilis ilimizin Gözde firmalarından Güneydoğu Trans evden eve Taşımacılık Şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetini Uzun zamandır Kilis'te sürdürmektedir. Kilis'te evden eve nakliye işimiz uzun zamandır devam etmekle beraber birçok yenilikleri'de Kilise kazandırdık. Bunlardan başlıca Kilis'te asansörle ev taşıma sistemi hayata geçirdik. Asansörle evden eve nakliye eşyalarınızın kaliteli bir şekilde evden eve taşıma yapılmasına vesile olmaktadır. Kaliteyi kendimize prensip haline getirdiğimizden Terci olma konusunda daha da etkili bir Kilis evden eve taşımacılık firması olmuşuzdur.


Kilis'te Yapmış olduğumuz Hizmetlerde kısaca bahsetmek gerekirse. Kilis asansörlü evden eve taşıma. Kilis şehir içi evden eve nakliye, Kilis şehirler arası evden eve nakliye, Kilis büro ofis taşıma, Kilis fabrika taşıma, Kilis hastane taşıma gibi Birçok hizmetleri Yapmış bulunmaktayız. Firmamız Kurumsal firma olarak sektörde bölgenin tek yerli ve kurumsal Taşımacılık şirketidir. Kilis'te Kiralık asansör Hizmeti'de alabilirsiniz Firmamızdan. Asansörlerimiz Kilis'te inşaat, ve mobilyacılar gibi farklı sektörlere saatlik veya günlük olarak Kiralama yöntemiyle asansörlerimizi Kiralaya bilirsiniz.

Neden bizimle çalışmalısınız?


Kilis'te evden eve taşımacılık Aradığınızda Bizi tercih etmenizi umuyoruz. Biz müşterilerimize En doğru bilgi ve şeffaf fiyatlandırmayı yapıyoruz Söz verdiğimiz gibi Gününde gelerek teslimat tarihinde Eşyalarınızın teslimini Geciktirmeden Yapmaya gayret etmekteyiz. Kilis'te evden eve Taşımacılık arayanlar Mutlaka web sitelerini inceleyip firmaların Güvenli olup olmadığını Analiz ediniz aksi takdirde Taşınma gününde Ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz Daima sizlere en kaliteli hizmeti veren bir firma Olmak için çalışmaktayız.


Yetki Belgeleriniz

Biz evden eve taşımacılık firması olarak Kilis'te tek yerli Kurumsal evden eve taşımacılık firmasıyız. Gerekli tüm yetki belgelerimizle Şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılık K3 yetki belgesi, ODY, belgesi, ESST, belgesi, ve vergi Lehvamız ile sektörde Güvenilir evden eve nakliye faliyetlerini sürdürmekteyiz.


Bu resimdede gözüktüğü Gib resmi bir firmanın Şemasıdır. Ancak Türkiye'nin her bölgesinde olduğu gibi Kiliste'de kaçak olarak çalışan birçok firmalar bulunmaktadır. Dolayısıyla Kilis'te evden eve taşıma aradığınızda bunlara dikkat etmelisiniz tamamen basit araçlarla ve derleme toplam kişilerle evden eve nakliye işi yapan korsan araçlar bulunmaktadır. Bunlara dikkat etmeniz eşyanızın güvenliği açısından faydalı olacaktır.