Kilis evden eve taşımacılık İyatları

Kilis evden eve ücretleri

Kilis'te asansörlü taşıma fiyatları 850 tl, ila 1500 tl arasında değişmektedir eşya niteliğine göre ve katlara göredir.

Güzel bir iş ve asansörlü nakliyat mı istiyorsunuz tam yerindesiniz iletişim numaramızı aramanız yeterlidir Kilis asansörlü taşıma fiyatları Önceliklerimiz arasında %100 müşteri memnuniyetine büyük önem vermekteyiz. Amacımız kısa sürede Trakya bölgesinde evden eve nakliye sektöründe zirveye taşıdığımız firmamızı tüm Türkiye'de zirveye taşımaktır.

Evden eve nakliyat için özel dizayn edilmiş araçlarımızla ve özel üretim olan paketleme materyalleriyle hizmet vermekteyiz. Tüm araçlarımız kapalı kasalıdır ve TÜV standartlarına uygun yapılmıştır. Kasa içerisi tamamen sunta olup eşyanın zarar görmesini evden eve nakliyat engeller aynı zamanda kasa içerisinde belirli aralıklarla mobilya bağlama yerleri vardır.

Şehirler arası ücretler

Kilis şehirler arası taşıma ücretleri illere göre ve eşyaların boyut ve katlarına göre değişir. Şimdi bir örnekten yola çıkalım 3+1 daireniz var ve bu eşyalarınız Kilis'ten alınıp İstanbul'a Gidecek nakliye Kilis'te eşyalarınız 3. katta ve İstanbul'da 4. kata gidecek küçük eşyalarınızı siz topladınız ve Kolile'yip hazırladınız biz tüm eşyalarınızın sökülüp ambalajlamasını yapıyoruz ve gittiği yerde teslimini yaparak hazır kullanır bir şekilde size teslim ediyoruz bu nakliye ücreti size ortalama olarak 3000 TL olarak belirlenir. ancak net rakamları belirlememiz için ücretsiz keşif elemanımızı göndererek net fiyatı belirleriz.